לקביעת פגישת יעוץ חינם 050-5898261 

Via Nova - למה לבחור בנו?

 

בטיחות

Via Nova עושה שימוש בחומרים האיכותיים, העמידים והבטיחותיים ביותר, כדי להבטיח מבנה איכותי ויציב לאורך זמן. Via Nova שמה דגש מיוחד על תחום הבטיחות, הן בתהליך הבנייה עצמו, והן ברמת התוצאה הסופית, במטרה להעניק ללקוח מבנה עמיד ובטוח לאורך שנים.

תכנון המבנה נעשה על-ידי מהנדס מוסמך, והקמת המבנה מתבצעת על-ידי צוות עובדים מיומן, בפיקוח הנדסי צמוד.

Via Nova הינה קבלן רשום, המשתמשת אך ורק בחומרים מאושרים ובעלי תו תקן, ותחת פיקוח מחמיר, המבטיחים כי המבנה יציב ועמיד בפני רעידות אדמה וחסין בפני אש.

 

אחריות

Via Nova מספקת אחריות על כל עבודות הבנייה והשיפוץ שבביצועה.

 

מקצועיות

Via Nova מעניקה מענה מיטבי לכל צרכי הלקוח בתהליך הבנייה, תחת קורת גג אחת, ומבטיחה תהליך עבודה מהיר, יעיל ומדויק. Via Nova נותנת שירות להשגת האישורים וההיתרים הנדרשים עבור הלקוח ולניהול הליך התכנון, מפקחת על תהליך הבנייה ומנהלת את העבודה באופן יסודי.

ניהול העבודה על ידי Via Nova מבטיח הקפדה על ביצוע מקצועי ומדויק, על פי פרטי התכנון המקדים ובהתאם לתכנית ההנדסית והאדריכלית, ופיקוח ותפעול אתר הבנייה.

מלאכת הבניה של Via Nova כוללת, מעבר להקמת המבנה מן המסד עד הטפחות, גם תכנון והקמת מערכות החשמל, המים והביוב, תאורה, חצרות, דקים וגינות.

 

ניסיון

ל Via Nova יש ידע, מקצועיות וניסיון של מעל 20 שנים בתחום הבנייה.

 

איכות

העבודות של Via Nova מאופיינות באיכות ובדיוק. העבודה מתוכננת בקפדנות על מנת להבטיח ביצוע יעיל ומהיר ככל הניתן של העבודה, לשביעות רצונם של הלקוחות, ותוך שמירה מירבית על הסביבה. התוצאה המתקבלת היא מבנה איכותי, בטיחותי, נעים ועמיד לאורך זמן, המתוכנן ומעוצב בקפידה, על פי רצונו, צרכיו וטעמו של הלקוח.

 

סטנדרט שירות חדש

Via Nova מציבה סטנדרט חדש של שירות, אמינות והגינות מול הלקוח בכל שלבי הפרויקט. Via Nova עומדת לרשות הלקוח לאורך תהליך הבנייה, משלב הרעיון והתכנון, דרך קבלת ההיתרים וכלה בביצוע הפרויקט, ומקפידה על שילובו ומעורבותו של הלקוח בכל שלבי התהליך.