אודותינו

 

Via Nova עוסקת בייזום ובנייה של פרויקטים בנדל"ן למגורים ולתעשייה. Via Nova החלה את דרכה בשנת 1998, ושמה לה למטרה לחולל שינוי בענף הבניה בישראל, על ידי הכנסת סטנדרט חדש של איכות, מקצועיות, שירות ותהליך עבודה מקצועי ויעיל, החל משלב התכנון ועד לאחר השלמת המבנה.

 

Via Nova מתגאה בשירות המציע בנייה "מן המסד עד הטפחות", והיא מספקת ליווי כולל ללקוח ומענה מיטבי לכל שלבי הבנייה, תחת קורת גג אחת: החל משלב התכנון האדריכלי וההנדסי, דרך קבלת ההיתרים והאישורים הנדרשים, וביצוע תהליך הבניה, לרבות הקמת כל המערכות והתשתיות הנדרשות, וניהולו תחת פיקוח קפדני ומחמיר.

 

התוצאה, היא מבנה עמיד, בטיחותי, איכותי ואסתטי, הנבנה בתהליך בנייה מהיר יחסית ויעיל, תוך שילוב מלא של הלקוח בכל שלבי הבנייה, בשקיפות ובאמינות מלאה. כך, נהנה הלקוח ממעורבות בתהליך, מביטחון ומשקט נפשי, בידיעה כי על הפרויקט אמונים אנשי מקצוע המחויבים להצלחת הפרויקט ולשביעות רצונו של הלקוח.

 

מייסדי Via Nova הקימו אינספור פרויקטים של בניה קלה ובניה קונבנציונלית, והם מביאים איתם את הידע, הניסיון והיכולת הגבוהה במתן שירותי תכנון ובניה.

 

השירותים שלנו:

 

  • בנייה קלה
  • בנייה קונבנציונאלית
  • בניה קונבנציונלית משולבת
  • חיזוק מבנים בפני רעידות אדמה (לרבות תמ"א 38)
  • שיפוץ מבנים
  • פיקוח בניה
  • תכנון הנדסי ואדריכלי

 

Via Nova הינה קבלן רשום, והיא מחויבת לעמידה בסטנדרטים הקפדניים והמחמירים ביותר בתחום הבנייה, לשימוש במיכשור ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ובחומרים איכותיים, כדי להבטיח תוצאה סופית שהיא ברמה מעולה, מדויקת, אסתטית, בטיחותית, ועמידה לאורך שנים.

 

Via Nova מתמחה בהקמת מבנים ובתים בבניה מתקדמת, ומייסדיה הינם מחלוצי שיטת הבנייה המתקדמת בישראל. קידום שיטת הבניה הקלה בישראל נעשה על ידי Via Nova מתוך אמונה מלאה, כי השיטה (הרווחת כיום בארה"ב ובאירופה) עתידה להפוך לסטנדרט הבנייה החדש בישראל. שיטת הבניה הקלה מגלמת בתוכה את כל האיכויות והיתרונות של בית עמיד, איכותי ובטיחותי, הנבנה במהירות, ביעילות ותוך התחשבות בסביבה.

 

 

 

השירותים שלנו