לקביעת פגישת יעוץ חינם 050-5898261 

Via Nova משמשת גם כקבלן שיפוצים, ומציעה שירותי שיפוץ בתים ומבנים, תוספות בנייה, הרחבות ושיקום ושימור מבנים. גם במסגרת עבודת שיפוץ, Via Nova מחויבת לספק סטנדרט חדש של מקצועיות ושירות, ומעניקה אחריות מלאה לטיב העבודה, ולשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

 

שיפוץ חלל הבית

דיירים העומדים לפני כניסה לבית חדש, מבקשים, פעמים רבות, שינוי מראה הבית הסטנדרטי, כפי שהתקבל מהקבלן, כך שיתאים לצורכיהם ולטעמם האישי. גם במקרה של מגורים ממושכים באותה הדירה, עולה לעיתים הצורך בשיפוץ הבית, אם מטעמים קוסמטיים וצורך בשינוי, חידוש וריענון מראה הבית, או מטעמים פונקציונאליים, כגון שיפוץ מטבח, שיפוץ אמבטיה, החלפת צנרת או מערכת המיזוג.

 

שיפוץ הבית מעניק לו מראה חדש, נקי ורענן, הופך את השהייה בו לנעימה יותר וכן מביא לעליית ערך הנכס. Via Nova מציעה שירות שיפוצים כולל, החל משלב התכנון האדריכלי, תוך עמידה בתקציב ובלו"ז שנקבעו מראש, ומתחייבת לרמת גימור גבוהה ולביצוע עבודה מקצועית ואיכותית. הלקוח מעורב בכל שלבי הביצוע, ושומר על שליטה מלאה, וכך מקבל את הביטחון ואת השקט הנפשי, שהפרויקט אכן מתבצע לשביעות רצונו המלאה ועל פי דרישותיו.  

 

הרחבות ותוספות בנייה

הרחבות בנייה, תוספות בנייה, תוספת מרפסות, קומות או יחידות דיור בבתים פרטיים לצורך התאמת מבנה המגורים להרכב ולצורכי המשפחה. אורח החיים המודרני שם דגש רב על רווחת הפרט במרחב המחיה שלו, וכך, רבים מבקשים להגדיל את שטח הבית על ידי הוספת חדר לבית, בניית יחידת דיור נוספת, בניית משרד צמוד, בניית מחסן, המשמש לאיחסון או כמרחב לעיסוק בשעות הפנאי, הוספת חדר עבודה או משרד צמוד ועוד. 

 

Via Nova דואגת לקבלת כל האישורים הנדרשים מהרשויות לצורך בניית תוספות בנייה, ומסירה מכם את הדאגה וההתעסקות עם הביורוקרטיה.לאחר קבלת ההיתרים, מבצעת עבורכם את הגדלת שטח המגורים, תוך הקפדה על הדגשים שניתנו מהלקוח, היצמדות לתכנון ושימת לב לפרטים הקטנים, תוך צמצום חוסר הנוחות של כלל המשפחה למינימום.

 

שיפוץ חזית הבניין

פיח מכוניות, גשמים, קרני השמש ותנודות הקרקע – נותנים אותותיהם, עם הזמן, ומשפיעים על מראהו החיצוני של הבניין. Via Nova עוסקת בשיפוץ חזיתות בניינים, ומעניקה להם מראה חדש ומזמין, לרווחתם של כלל הדיירים בבניין. גם כאן, מקפידה Via Nova על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ועל עבודה איכותית, מקצועית, ומהירה ככל האפשר. גם במסגרת פרויקטים אלה, השיפוץ מתוכנן בשיתוף עם הלקוח, וניתן לשלבו עם פרויקט לחיזוק המבנה מפני רעידות אדמה (תמ"א 38).

 

שימור ושיקום מבנים

בתים ישנים מאד, או כאלה הסובלים מהזנחה מתמשכת או מנזק כתוצאה מרעידת אדמה או שריפה, נזקקים לטיפול יסודי ולשיפוץ נרחב בקנה מידה גדול.

הודות לניסיונה, מקצועיותה ויכולותיה של Via Nova, החברה ערוכה לטיפול ושיפוץ בהיקפים גדולים, הכוללים "טיפול קוסמטי" כמו גם ייצוב וחיזוק שלד המבנה וחידוש המערכות הביתיות.

כך, מתחדש מראהו של המבנה, שהופך נעים, בטוח ומזמין, ומהווה עבור בעליו נכס בעל ערך כלכלי גבוה בהרבה.

 

 

 

שיפוץ תוספות והרחבות