לקביעת פגישת יעוץ חינם 050-5898261 

 בניה מתקדמת (או בשמה הנוסף: "בנייה קלה"), היא שיטת בנייה מהירה, מדויקת ויעילה, ועם זאת חזקה, בטוחה ועמידה בפני פגעי הזמן, הטבע ומזג האוויר. שיטת הבנייה המתקדמת מתאימה לכל סוגי המבנים: החל מהרחבות וחיזוק מבנים קיימים, וכלה בבתים, מבנים ובניינים לצורכי מגורים או תעשייה ומסחר.

 

יתרונותיה של שיטת הבנייה המתקדמת הם רבים: היא מהירה, חסכונית, עמידה ובטיחותית יותר ביחס לבנייה הקונבנציונאלית, והיא מיטיבה עם הסביבה. בניגוד לשיטת הבנייה הקונבנציונאלית, בניית מבנים בשיטת בנייה מתקדמת מסתיימת, לרוב, תוך מספר חודשי עבודה בלבד (בכפוף למספר משתנים וגורמים), עובדה החוסכת בהוצאות שכירות בתקופת ההמתנה לסיום הבנייה. עם זאת, מהירות הבנייה אינה באה על חשבון האיכות, הדיוק, האסתטיות או הבטיחות. להיפך, מבנים המוקמים בשיטת הבנייה המתקדמת של Via Nova הם עמידים ובטוחים יותר בפני רעשי אדמה, תזוזות וסדקים, והם חסינים בפני אש ובפני פגעי טבע ומזג האויר.

 

מבני הבנייה המתקדמת של Via Nova הינם מאושרי תו תקן, ועומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר של איכות, בטיחות ובקרה. הבנייה המתקדמת מאופיינית בגמישות רבה, ומאפשרת הרחבות, שינויים ותוספות בנייה בקלות ובמהירות יחסיות, באופן שמתאים להשתנות צרכיו של הלקוח.

 

הבנייה המתקדמת נחשבת ידידותית לסביבה בהשוואה לבנייה קונבנציונלית, ומותירה כמויות פחותות באופן ניכר של פסולת בנין. היא עושה שימוש מיטבי בחומרים המשמשים לבנייה, ומאפשרת ניצול יעיל של אנרגיה וחיסכון במשאבים. הודות לבידוד התרמי, מבנים הבנויים בשיטת הבנייה המתקדמת, נהנים מטמפרטורות נוחות בפנים המבנה לאורך כל עונות השנה, תוך שימוש מועט ביותר ולעתים אף אפסי באמצעי חימום וקירור, וחיסכון משמעותי בהוצאות חשמל וגז.

 

ככלל, ניתן לתכנן מבנה המנצל בצורה יעילה יותר את השימוש במשאבים. כך, למשל, ניתן לתכנן את מיקום המבנה והעמדתו, ואת פתחי החלונות והדלת, לניצול מירבי של אור השמש. ניתן לתכנן מערכת למחזור ולסינון המים ה"אפורים" – מי הכיור, מכונת הכביסה, המקלחת והאמבט – לצרכים אחרים של המבנה, כגון השקיית הגינה. ניתן להתקין על גג המבנה לוחות סולאריים לייצור חשמל ועוד אינספור אפשרויות מגוונות.

 

Via Nova  מקדמת את סטנדרט הבנייה החדש בישראל, ומספקת מבנים ברמות גימור גבוהות ובאיכות מעולה, תוך הקפדה על מתן שירות מקצועי ואדיב, מתחילת תהליך התכנון והבנייה ועד לאחר השלמת המבנה.

 

קרא עוד על יתרונות הבנייה המתקדמת 

 

בנייה מתקדמת​