לקביעת פגישת יעוץ חינם 050-5898261 

Via Nova מתמחה בפיקוח בניה, תכנון וניהול פרויקטים של ייזום ובינוי,  פרטיים וציבוריים.

הצוות המקצועי והמנוסה של Via Nova מלווה את תהליך הבנייה מתחילתו ועד סופו, משלב תכנון הפרויקט ובדיקת תוכניות ביצוע, דרך הוצאת מכרזים ובחירת אנשי מקצוע, מעקב, פיקוח ובקרה על ביצוע בהתאמה למפרט הטכני שנקבע, ועל פי דרישות הלקוח, בקרת תקציבים, אכיפה ותיאום לוחות זמנים.

Via Nova מייצגת את האינטרסים של הלקוח בפרויקט הבינוי, תוך עמידה בכללי ותקנות הבניה המתחייבות, ובהקפדה יתירה על המפרט הטכני . פיקוח בנייה הינו נדבך חשוב והכרחי בתהליך הבנייה, שכן הוא מהווה סמכות לאכיפת לוחות זמנים לביצוע ומסירת הפרוייקט במועד שנקבע, מביא לחיסכון כלכלי, לקיצור זמני עבודה ולתהליך עבודה יעיל ומוקפד, ומעניק לכם שקט נפשי וביטחון מהשלב הראשון. תכנון עצמאי ובניה ללא מפקח עלולה להביא להפסדים רבים ולחריגה בלוחות זמנים, כתוצאה מסטייה מתוכניות והופעת ליקויים בבניה. לרב, ההפסד הכלכלי עולה על ההשקעה בפיקוח הבנייה. רמת מעורבותו של מפקח בנייה בפרויקט תיקבע על ידי הלקוח, בהתאם לדרישותיו ולצרכיו.

 

תפקידו של מפקח הבניה :

  • ליווי מקצועי של  תהליך הבניה – משלב תכנון הפרוייקט
  • הוצאת מכרזים ואיתור אנשי מקצוע על פי התמחות– מתוך הכרות רבה עם שוק הבניה ואנשי המקצוע
  • פיקוח על קבלני הביצוע  - תוך מעקב אחרי המפרט הטכני שנקבע ודרישות הרשויות והלקוח.
  • בקרת עלויות קבלנים – בחינת חשבונות והתאמה למפרט ותכניות
  • ליווי ואכיפת הפעילות באתר הבניה – תיאום לוחות זמנים בכפוף לתכנית שנקבעה
  • מתן מענה ופתרונות לבעיות העולות בשטח

 

מפקח הבנייה הוא העיניים והאוזניים שלכם באתר!

לנו ברור, כי אתם משקיעים ממיטב כספיכם, וכי על כתפיכם מוטלת האחריות לתוצאה הטובה ביותר תוך הליך עבודה תקין. על כן, Via Nova מתחייבת לתהליך פיקוח בנייה יעיל, שירותי ומקצועי, בו מיוצגים אך ורק האינטרסים של הלקוח, תוך הטלת סמכות והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

 

צרו קשר עכשיו לקביעת פגישת יעוץ חינם 1700-55-88-66

 

 

פיקוח בנייה