לקביעת פגישת יעוץ חינם 050-5898261 

 תכנון אדריכלי

Via Nova מספקת שירותי ייעוץ ותכנון אדריכלי והנדסי, בשלבי טרום בנייה או לפני שיפוץ מבנה, להבטחת בטיחות המבנה ועיצובו בצורה אסתטית ואופטימאלית. תכנון אדריכלי והנדסי מהווים חלק אינטגרלי מכל פרויקט בניה, קטן כגדול.

ייעוץ אדריכלי מקצועי הניתן באמצעות חברת Via Nova לפני בניה או שיפוץ המבנה מאפשר בנייה מיטבית, באופן שיענה על כל צורכי הלקוח העכשוויים והעתידיים, יגדיר את הסגנון העיצובי הרצוי, ויספק פתרונות פונקציונאליים וטכניים המאפשרים נוחות ויעילות, תוך מקסום ערך המבנה והשימוש בו.

הליך התכנון האדריכלי מתייחס לכל הפרמטרים הקשורים לתהליך הבנייה בצורה יסודית, כולל תכנון העלויות ולוחות הזמנים לביצוע.

בהסתמך על התכנון האדריכלי, נבנות תוכניות בנייה ונכתבים מפרטי עבודה וכתבי כמויות, המועברים לכל אחד מבעלי המקצוע המופקדים על ביצוע העבודה.

בשל החשיבות הרבה של התכנון המקדמי בתהליך הבנייה או השיפוץ, Via Nova מתחייבת לביצוע הליך קפדני, יסודי ומקצועי, הנמצא תחת פיקוח ובקרה.

 

תכנון הנדסי

Via Nova מספקת שירותי תכנון הנדסי וקונסטרוקציה של בתי מגורים, מבנים תעשייתיים ומסחריים ובניינים. התכנון נעשה על ידי צוות הנדסאים ומהנדסים מוסמכים בעלי תעודות רישוי לעיסוק בהנדסה אזרחית. תכנון קונסטרוקציית המבנה נעשה בין היתר לצורך הבטחת עמידות המבנה בפני רעידות אדמה, רוחות ועומסים שונים.

במסגרת התכנון ההנדסי, מוגדרים לוחות הזמנים לביצוע, וכן מובאת התייחסות לפן הלוגיסטי של ניהול הפרויקט. אחד מהערכים המובילים את Via Nova  בעבודתה, הוא בטיחות המבנה ועמידותו לאורך זמן, והיא שמה דגש על טיב הבנייה ובטיחות המבנה על היבטיו השונים.

ל Via Nova ניסיון עשיר במתן שירותי תכנון אדריכלי והנדסי של מבנים וביצוע פרויקטים בהיקף נרחב, הכוללים בנייה קלה, בנייה מתועשת, בניה קונבנציונלית, בנייה קונבציונאלית משולבת, שיפוץ מבנים וחיזוק מבנים, והיא בעלת ידע רב בניהול ותכנון פרויקטים בקנה מידה גדול.

Via Nova מספקת שירות מלא וכולל, שמטרתו להבטיח את איכות התוצאה הסופית ותכנון אופטימאלי של פונקציונאליות המבנה לרווחת הלקוח.

 

תכנון אדריכלי והנדסי