לקביעת פגישת יעוץ חינם 050-5898261 

 בנייה בשיטת הבנייה המתקדמת של Via Nova מורכבת משלושה שלבים עיקריים, לאחר תהליך תכנון והכנה קפדני:

 

השלב הראשון הינו הקמת שלד המבנה - השלד מתוכנן על-ידי מהנדסים, ומורכב על-ידי בעלי מקצועי ממתכת מגולוונת תחת פיקוח הדוק ואישור הנדסי. ישנה משמעות מיוחדת לתכנון נכון וחכם של השלד, ולשימוש בחומרים אמינים וחזקים, שכן השלד מהווה את בסיס המבנה. תכנון נכון וחכם מבטיח עמידות, בטיחות, ואסתטיות.

השלב השני הינו חיפוי המבנה בלוחות פאנל מבודד - לוחות הפאנל מורכבים על גבי השלד, ולמעשה מהווים את קירות ואת גג המבנה. הפאנל המבודד מורכב מלוחות מתכת ופוליסטירן מוקצף, ומכוסה בחלקו החיצוני טיח מיוחד העמיד בפני מים ופגעי מזג האוויר, שפותח על ידי Via Nova בשיתוף עם חברת טמבור. החיפוי הפנימי נעשה באמצעות לוחות גבס חסיני אש. החלל בין לוחות הגבס לבין הפאנל המבודד יוצר שכבת בידוד תרמי נוספת על הבידוד שיוצר הפאנל המבודד.  

 

החיפוי המבודד בבניה מתקדמת מבודד עד פי 8 ביחס לבניה באמצעות בלוקים. משמעות הדבר היא בראש ובראשונה עמידות גבוהה ובטיחות המבנה, ובנוסף, בידוד תרמי של חלל המבנה מן החוץ, מה שמאפשר שמירה על טווח טמפרטורות נוח וקבוע. תכונה זו של הפאנל המבודד באה לידי ביטוי לא רק בשהות הנעימה בתוך המבנה, אלא גם בחיסכון באנרגיה ובהוצאות החשמל השוטפות.

 

השלב האחרון הוא השלמת המבנה והכנתו - למגורים או לכל שימוש אחר - למעשה, ניתן להתאים את המבנה הבנוי בשיטת בנייה מתקדמת של Via Nova לכל שימוש ומטרה. בשלב זה מוקמות תשתיות צנרת, מים, חשמל, גז וביוב, מתבצעות עבודות אלומיניום, גבס, ריצוף וצביעה, התקנת מטבחים וחדרי שירותים ואמבטיה, וכן גימורים אסתטיים, לפי טעמו ותקציבו של הלקוח.

תהליך העבודה