לקביעת פגישת יעוץ חינם 050-5898261 

בנייה קונבנציונאלית היא שיטת הבנייה הנהוגה בארץ, העושה שימוש בבטון, לבנים ומלט להקמת המבנה. הקמת שלד המבנה על ידי קבלן שלד, כמו גם יציקות הבטון, מבוצעים בשטח הבנייה עצמו, בהתאם לתכנית הבנייה שנקבעה, ותחת פיקוח בנייה על ידי מפקח בנייה מוסמך.

 

בטרם הקמת המבנה, יש לבצע מספר שלבים מקדימים:

 

  • תכנון אדריכלי והנדסי של המבנה וגיבוש תכנית בנייה.
  • פנייה לרשויות המוסמכים לקבלת היתרי בנייה ואישורים נוספים העשויים להידרש לפי דין.
  • פיתוח והכנת השטח לבנייה, שהם ככלל פינוי המגרש והכנתו לעבודה באמצעים מכניים הנדסיים.  לאחר פינוי המגרש, מגודר השטח המיועד לבנייה, מטעמי בטיחות.

 

בניית השלד ע"י קבלן מוסמך:

זהו, אולי, אחד השלבים הקריטיים ביותר, מאחר שהוא קובע את טיבו של תהליך הבנייה כולו בשלבים הבאים. ככל שתשתית המבנה יציבה יותר ומתוכננת כהלכה, כך שלבי הבנייה הבאים מבוצעים ביעילות ובמהירות.

 

Via Nova מייצגת את סטנדרט הבנייה החדש בישראל, ומציגה דרך חדשה בבנייה. כקבלן רשום, ועם ניסיון רב שנים בתחום הבנייה והיזמות בארץ, מספקת Via Nova את כל השירותים הנדרשים בתחום הבנייה תחת קורת גג אחת: החל משירותי תכנון אדריכלי הנדסי ושירותי קבלת האישורים וההיתרים הנדרשים לבנייה, דרך הקמת השלד בקפדנות ובמקצועיות, וכלה בעבודות הגמר, המבוצעות ברמת הדיוק והאיכות הגבוהות ביותר. על-פי סטנדרט השירות החדש שהיא מציבה, מלווה Via Nova את הלקוח במקצועיות, לאורך כל שלבי התהליך, מתחילתו ועד לאחר השלמת המבנה, על מנת להבטיח תהליך יעיל המנוהל ע"י גורם אחד, המרכז תחתיו את כל ההתנהלות אל מול הלקוח.

 

אישורי בנייה:

Via Nova דואגת לקבלת כל אישורי הבניה הנדרשים, ולוקחת תחת חסותה את כל ההתנהלות אל מול הרשויות והבירוקרטיה, עבור הלקוח.

 

כקבלן שלד מוסמך, מבצעת Via Nova עבודות הקמת שלד המבנה במקצועיות וביסודיות, בהסתמך על תוכניות העבודה שנכתבו מראש.

 

Via Nova מספקת אחריות כוללת על כל עבודות הבנייה שבביצועה, גם לאחר קבלת המפתח וכניסת הדיירים לביתם החדש, עד להסתגלותם המלאה בו.

 

פיקוח בנייה:

כל עבודות הבנייה מבוצעות תחת פיקוח בנייה מחמיר מטעם Via Nova, העובד על פי תקן של מכון התקנים, ומבטיח שימוש בחומרים הבטוחים, האיכותיים והעמידים ביותר הקיימים (כולל מוצרים חסיני אש).

 

ניהול העבודה על ידי Via Nova מבטיח הקפדה על ביצוע מדויק, על פי פרטי התכנון המקדים ועמידה בלוחות הזמנים שנקבעו, פיקוח על התנהלות הספקים ובעלי המקצוע ותפעול אתר הבנייה באופן אופטימאלי וללא תקלות.

 

עבודות הבנייה מבוצעות על ידי עובדים מיומנים ומנוסים בלבד, ובליווי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, לביצוע כל עבודות vbj, התשתית וvמערכות הביתיות (אינסטלציה, גז, חשמל, אלומיניום) בצורה המקצועית, הבטיחותית ובסטנדרט הגבוה ביותר.

 

עבודות הגמר המבוצעות על ידי Via Nova מבטיחות את שביעות רצונו המלאה של הלקוח, הנכנס לבית המעוצב בדיוק על פי טעמו ורצונותיו, ממנו יהנה לעוד שנים רבות.

 

בזכות הניסיון רב השנים בניהול והקמה של פרויקטים ממגוון סוגים, פרטיים וציבוריים, ברמות מורכבות שונות, יודעת Via Nova לספק את המענה המתאים ביותר לדרישות הלקוח השונות, תוך שהיא מתחייבת לתהליך עבודה שירותי, אמין ואיכותי, שתוצאתו היא מבנה עמיד, בטיחותי ובסטנדרט הגבוה ביותר.

 

בנייה קונבנציונאלית