לקביעת פגישת יעוץ חינם 050-5898261 

בנייה משולבת, שיטת בנייה ייחודית, פרי פיתוחה של via nova, כפי העולה משמה, היא שיטת בנייה המשלבת אלמנטים משיטות הבנייה המתקדמת והקונבנציונאלית, פרי פיתוחה של Via Nova, המבוסס על ידע, ניסיון ויצירתיות לצד עמידה בסטנדרטיים המקצועיים והבטיחותיים הגבוהים ביותר.

 

בשיטת בניה משולבת השלד, העמודים והקורות, הרצפה והממ"ד עשויים בטון, בשיטת בניה קונבנציונאלית. החיפוי של שלד הבטון נעשה מפאנל מבודד בשיטת בנייה מתקדמת. כך, הלקוח יכול להתאים את מאפייני המבנה לרצונו ולטעמו, ולבחור במבנה בבנייה קונבנציונאלית, מבלי לוותר על יתרונות הבניה המתקדמת. משכך, מציעה הבניה המשולבת, בדומה לבניה מתקדמת, בניה יחסית מהירה, מדויקת ובאיכות גבוהה. היא מבטיחה את עמידות המבנה מפני פגעי הטבע, ורמת הגנה גבוהה בזמן רעידת אדמה, וכן מספקת את הבידוד התרמי והאקוסטי של שיטת הבנייה המתקדמת, כמו גם את החיסכון בצריכת האנרגיה. ייתכן שיתרונה הגדול ביותר של הבניה המשולבת נעוץ בכך, שהיא מספקת מענה ללקוח המבקש לקבל את תחושת היציבות והביטחון שמשרה מבנה עשוי בטון - וזאת על אף העובדה, כי מבנה הנבנה בבניה מתקדמת הינו מבנה עמיד ובטיחותי ואף יותר ממבנה בבניה קונבנציונאלית.

 

בנייה משולבת מחייבת ידע וניסיון בשיטת בניה זו, על מנת להבטיח תוצאה איכותית ובטיחותית, המאפשרת ליהנות מכל היתרונות הגלומים בבנייה משולבת. גם בשיטת הבניה המשולבת פרי פיתוחה מקפידה Via Nova על סטנדרט בנייה גבוה, ועל בטיחות, איכות ואסתטיות.

 

 

בנייה משולבת

בנייה משולבת